Series
Ratings
26
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
iZombieRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Kid GangRated ★ 4.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 5.0