Movies
Ratings
230
ZootopiaRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
LavaRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
Heart is...Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5