Series
Ratings
35
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Paradise RanchRated ★ 0.5
First Wives' ClubRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 1.0
Prince HoursRated ★ 0.5- You Are My DestinyRated ★ 1.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.5