Titles you rated
BurningRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0