Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Second ActRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
I Dream in Another LanguageRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5