Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 5.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 4.0- The iDOLM@STERRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.5