Movies
Ratings
127
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.5
Just Go with ItRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 3.5