Movies
Ratings
158
Jail BreakersRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
Die HardRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
The ContactRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 3.5
JawsRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0