Movies
Ratings
35
11 A.M.Rated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0