Titles you rated
JokerRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 4.0
My Name Is KIM Bok-DongRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Gloria BellRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0