Titles you rated
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0