Movies
Ratings
515
ExhumaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.0