Titles you rated
Under the SkinRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 1.0- My Tooth Your LoveRated ★ 3.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 2.0
VIPRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
BORDERRated ★ 5.0
The Last CinderellaRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
CamelotRated ★ 2.5
A Song to the SunRated ★ 3.5