Movies
Ratings
330
DeparturesRated ★ 4.5
Shanghai KnightsRated ★ 2.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 0.5
Enter the DragonRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
Game of DeathRated ★ 4.0
Jimmy Neutron: Boy GeniusRated ★ 3.0- Timon And PumbaaRated ★ 4.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5