Titles you rated
TangledRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5- D-WarRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 2.5
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 2.5