Titles you rated
WonderRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 2.0
Manhattan Murder MysteryRated ★ 2.0
PaddingtonRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 1.5
A Single ManRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.0