Movies
Ratings
285
ElementalRated ★ 4.0
Evil Dead RiseRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Totally Under ControlRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Ossan's Love: Love or DeadRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0