Series
Ratings
23
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- Satomi Ishihara’s Delectable Discoveries San Sebastian, SpainRated ★ 3.0
- 이시하라 사토미의 민낯여행 in 그리스Rated ★ 5.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 5.0
IDOLiSH7Rated ★ 4.5
IDOLiSH7 Second Beat!Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- M&MRated ★ 4.5
- ItRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0