Movies
Ratings
46
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
SidewallsRated ★ 4.5
We Are BrothersRated ★ 3.5
Chicken LittleRated ★ 3.5
BambiRated ★ 4.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
Wedding DressRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
The VowRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
Happiness for SaleRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.0