Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 4.0- JAURIM, The WonderlandRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0