Titles you rated
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Gintama: The FinalRated ★ 4.5
Mr. Osomatsu: The Soul's Takoyaki Party and the Legendary SleepoverRated ★ 2.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 4.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 4.5
One Piece: Adventure of NebulandiaRated ★ 2.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Laid-Back Camp MovieRated ★ 4.0
One PIece Episode of Sabo: The Three Brothers' Bond - The Miraculous ReunionRated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5