Titles you rated
First ManRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5