Titles you rated
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
BigRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5