Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5