Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Junkyouju Takatsuki Akira no Suisatsu Season 2Rated ★ 3.5
Junkyouju Takatsuki Akira no SuisatsuRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5- 사랑이 하고싶어, 사랑이 하고싶어, 사랑이 하고싶어Rated ★ 3.5
Hey Handsome!Rated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
Girl Gun LadyRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 3.5
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
The Last CinderellaRated ★ 3.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
You and MeRated ★ 5.0
You and MeRated ★ 5.0- 북풍과 태양의 법정Rated ★ 2.0