Series
Ratings
129- Love in the Big CityRated ★ 3.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 3.0
Friends Season 9Rated ★ 3.0
Friends Season 8Rated ★ 3.0
Friends Season 7Rated ★ 3.0
Friends Season 6Rated ★ 3.0
Friends Season 5Rated ★ 3.5
Friends Season 4Rated ★ 3.0
Friends Season 3Rated ★ 3.0
Friends Season 2Rated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0