Titles you rated
First LadyRated ★ 1.0
Queen MantisRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
Slow TrainRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
CrashRated ★ 4.0- O′PENing(오프닝) 2024 - 아들이 죽었다Rated ★ 3.5
The Kidnapping DayRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 4.5- Our beautiful SummerRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0