Movies
Ratings
214
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 1.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 2.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
BrazilRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 1.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0