Titles you rated
Fabricated CityRated ★ 2.0
BurntRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5