Movies
Ratings
151
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0