Movies
Ratings
413
Red NoticeRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Okay! MadamRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5