Titles you rated
- Rising Impact Season 2Rated ★ 3.5
Rising Impact Season 1Rated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.5