Series
Ratings
97
Age of WarriorsRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 0.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
VIPRated ★ 4.5- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 0.5- My Splendid LifeRated ★ 4.5
Royal FamilyRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5
New AmsterdamRated ★ 0.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 0.5
Clean With Passion For NowRated ★ 0.5
Memories of the AlhambraRated ★ 0.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 0.5
The Crowned ClownRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 2.5
My Horrible BossRated ★ 0.5