Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Nobody 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.5
ZigeunerweisenRated ★ 3.5
CrashRated ★ 3.0
Mr. RobotRated ★ 4.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 4.0