Titles you rated
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 4.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
Handyman Saito in Another WorldRated ★ 3.0
Good Day for Gag Manga GORated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.5