Titles you rated
Pacific RimRated ★ 5.0
Epic MovieRated ★ 1.0
Side EffectsRated ★ 4.0
ManiacRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Movie 43Rated ★ 1.0
BridesmaidsRated ★ 5.0
Identity ThiefRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 1.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
V/H/S/2Rated ★ 1.0
V/H/SRated ★ 2.0
Evil DeadRated ★ 4.0
Hellraiser: BloodlineRated ★ 1.0
Cold EyesRated ★ 2.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The CallRated ★ 3.0