Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0