Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 3.5
NerveRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.0
The FounderRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
GambitRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0