Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
No MercyRated ★ 1.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 1.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0