Titles you rated
Small, Slow but SteadyRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0- We Couldn't Become AdultsRated ★ 4.0
The SwimmersRated ★ 0.5
Riverside MukolittaRated ★ 3.0
All Is LostRated ★ 2.0
Kinda PregnantRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Dog DaysRated ★ 1.5
Look BackRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 1.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0