Titles you rated
The JournalistRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5- 어 른 김장하Rated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Ikitoshi Ikeru MonoRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 3.5
Big Vape: The Rise and Fall of JuulRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Hayabusa ShobodanRated ★ 3.0
Let's Get DivorcedRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 1.5- Meet Me After SchoolRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.0
ZenkamonoRated ★ 3.5
My Favorite MemberRated ★ 3.5
AvalancheRated ★ 2.5