Movies
Ratings
597
Uncut GemsRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
HugoRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Pain and GloryRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 0.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0- 다찌마와 LeeRated ★ 3.5
JoyRated ★ 2.0
Two Days, One NightRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5