Movies
Ratings
105
PlatoonRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Flags of Our FathersRated ★ 3.0
ClickRated ★ 1.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Stake LandRated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
The Boondock SaintsRated ★ 1.0
IdiocracyRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Behind Enemy LinesRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0