Movies
Ratings
336
Taken 2Rated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0