Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
The Hudsucker ProxyRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
A Perfect MurderRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Snake EyesRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Tell Me SomethingRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0