Titles you rated
Full Metal JacketRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
News of the WorldRated ★ 4.0
SausalitoRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
The SeagullRated ★ 2.5
HitchRated ★ 3.5
The Kindness of StrangersRated ★ 2.5
Ma Rainey's Black BottomRated ★ 4.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 5.0
The High NoteRated ★ 4.5
Toni ErdmannRated ★ 3.0
Who You Think I AmRated ★ 2.5
La Vie en RoseRated ★ 3.5