Titles you rated
Lady georgieRated ★ 3.5- Lun Lun the Flower ChildRated ★ 3.5
- Candy CandyRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- A Love Without FearRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Love in Your BosomRated ★ 5.0- Mr. QRated ★ 3.0
SeoulmoonRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 5.0
- Eyes of DawnRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 5.0- DamoRated ★ 2.5
GiantRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.0
Hur JunRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0