Movies
Ratings
673
La La LandRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 5.0
Initiation LoveRated ★ 5.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 2.0
Tales from EarthseaRated ★ 0.5
Miracle: Devil Claus' Love and MagicRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 5.0
AlfieRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 1.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
FameRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.0
Hana and AliceRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0