Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5