Movies
Ratings
1528
American MadeRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Wife of a SpyRated ★ 3.0
ShowgirlsRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
Knock KnockRated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
BorderRated ★ 3.5